Tatuaż brwi, czyli makijaż permanentny brwi

Twoje oczy są prawdopodobnie twoją najważniejszą cechą urody, a twoje brwi silnie wpływają na to, jak wyglądają. Aby w pełni wykorzystać swoje oczy, wspaniałe brwi są niezbędne.

 

Piękne ukształtowanie brwi i obramowanie oczu daje młodszy, piękniejszy wygląd i może dokonać pojedynczej największej różnicy w twoim ogólnym wyglądzie.

 

Ten wygląd może być uszkodzony, przykładowo, przez rygory życia. Być może straciłaś włosy w wyniku łysienia, leczenia raka lub nadmiernego wyrywania? Być może Twoje brwi zwiotczały lub są naturalnie nisko osadzone, przez co Twoje oczy wyglądają na opuchnięte i zmęczone? Może miałaś już wykonywany tatuaż innym miejscu, który nie przyniósł oczekiwanych rezultatów?

 

Niezależnie od tego, jakie są Twoje problemy, ich rozwiązanie za pomocą makijażu może być trudne i czasochłonne, a dodatkowym wyzwaniem może być wysiłek fizyczny i upalna pogoda. Jednak w Sosnowcu salony medycyny estetycznej nie boją się podejmowania nawet tak trudnych wyzwań, więc bez problemu możesz umówić się tam na specjalistyczny zabieg makijażu permanentnego brwi, bez względu na pogodę.

 

Makijaż permanentny brwi – jak wygląda cały proces?

 

Konsultacja: Jasne zrozumienie Twoich życzeń jest niezbędne, więc specjalista poświęci czas na omówienie z Tobą szczegółów makijażu permanentnego brwi. Obejrzy Twój profil z boku i z przodu, a następnie wykona szablon pożądanego kształtu brwi za pomocą kredki do brwi, upewniając się, że będzie on dobrze współgrał z Twoim unikalnym kształtem twarzy. Wyjaśni ona proces tatuażu i odpowie na wszelkie pytania, które możesz mieć, tak abyś czuła się w pełni komfortowo przed przystąpieniem do zabiegu.

 

Mieszanie pigmentów: Specjalista przygotuje niestandardowy pigment mieszany specjalnie dla Twojego odcienia skóry i koloru włosów – oraz pożądanego efektu końcowego.

 

Tatuaż: Specjalista ręcznie wykona Twój makijaż permanentny brwi, umiejętnie, subtelnie i bezboleśnie nakładając kolor, aby uzyskać naturalny wygląd „3D”. Stosuje dwie kluczowe techniki: „pudrowa mgiełka” dodaje delikatny odcień koloru do istniejących brwi, podczas gdy niesamowicie delikatne „pociągnięcia włosków” (nasz najpopularniejszy zabieg makijażu permanentnego na brwi) przywracają brakujące włoski brwi, każde pociągnięcie imituje pojedynczy kosmyk.

 

Gojenie: Po zagojeniu, pigment tatuażu pod skórą da miękki i pierzasty naturalny wygląd, przywracając naturalne, młodzieńcze piękno Twoich oczu.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć odnowione brwi po utracie włosów lub innych uszkodzeniach, ukształtowane lub ponownie wyprofilowane z poprawionym łukiem, czy też chcesz mieć idealne, autentycznie wyglądające sztuczne brwi, specjalista wydobędzie Twoje naturalne piękno.

Previous post Endermologia – miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, leczenie cellulitu i lifting ciała
Next post Dla kogo jest zabieg oczyszczania wodorowego skóry twarzy?