Jaka jest różnica między tatuażem a urządzeniem do makijażu permanentnego?

Maszynka do tatuażu

Maszynki do tatuażu na ciele są bardziej wydajne, ponieważ wymagają wbijania dużych igieł w skórę. Sprzęt używany do makijażu permanentnego został zaprojektowany z dużym naciskiem na styl i precyzję. Ponieważ wibracje mogą powodować niedopuszczalne skutki techniczne przy stosowaniu na twarzy, ważne jest, aby używać urządzenia i igieł najlepszej jakości.

Maszyna do makijażu permanentnego

Do mikropigmentacji artysta posługuje się rękojeścią dynamiczną, ale jednocześnie cichą z kontrolowaną pulsacją, dostosowaną do jego techniki. Stosunkowo małe igły pozwalają na bardzo precyzyjne nałożenie pigmentu. Kluczem do najwyższej precyzji wyników jest minimalny hałas i wibracje. Profesjonalista kontroluje i dostosowuje prędkość igły oraz moc urządzenia. Jest to ważne dla uzyskania najlepszych wyników i niskiego urazu naskórka.

Pistolety do tatuażu to urządzenia mechaniczne z cewkami mechanizmu obrotowego. To sprawia, że ​​są bardziej agresywne dla skóry. Są cięższe i mocniejsze, ponieważ więcej igieł jest jednocześnie wbijanych w skórę. Trudniej go kontrolować podczas tatuowania twarzy, skóra twarzy jest bardzo delikatna i wrażliwa, zdecydowanie wymaga lekkiej pracy. Maszyny do makijażu permanentnego są łagodniejsze dla skóry.

Previous post Zrób to zanim sprzedasz mieszkanie
Next post Dlaczego warto chodzić do dermatologa?