Dla kogo jest zabieg oczyszczania wodorowego skóry twarzy?

Oczyszczanie wodorowe – wprowadzanie cząstek wodoru w głębokie warstwy skóry za pomocą strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Zabieg ten często jest łączony z elektroporacją, czyli pobudzaniem skóry do zwiększonej produkcji elastyny za pomocą mikroprądów.

 

Na tym w skrócie polega ów zabieg. Oczywiście, faktyczna procedura składa się z wielu różnych etapów, ale Ciebie może interesować tylko jedno pytanie – mianowicie: Czy zabieg oczyszczania wodorowego jest dla Ciebie? Być może miałaś okazję sama poszukiwać odpowiedzi na to pytanie wpisując w wyszukiwarkę: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”, co nie dało oczekiwanych rezultatów. Jeśli tak było, to zapraszamy Cię do lektury poniższego tekstu, który udzieli Ci odpowiedzi nie tylko z tytułu, ale również kilku innych – równie przydatnych.

 

Oczyszczanie wodorowe – dla kogo jest ten zabieg?

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest osobom w dowolnym wieku i o dowolnej płci – zarówno paniom jak i panom. Ze względu na swoje efekty (odświeżanie, nawilżanie i wygładzanie skóry) na oczyszczanie wodorowe powinien zdecydować się każdy, kto często poddaje skórę ekspozycji na zanieczyszczenia środowiska czy nawet słońce. Zabieg ten świetnie sprawdzi się w przypadku cery odwodnionej, suchej, zmęczonej, trądzikowej oraz naczyniowej. Oprócz tego przyspiesza regenerację ran oraz łagodzi stany zapalne.

 

Reklama: Botoks Sosnowiec

 

Oczyszczanie wodorowe – lista wskazań

  • Cera sucha i odwodniona;
  • Cera zmęczona i pozbawiona blasku;
  • Cera naczynkowa;
  • Cera tłusta i mieszana;
  • Cera zanieczyszczona i/lub trądzikowa.
Previous post Tatuaż brwi, czyli makijaż permanentny brwi
Next post Czy powinienem sprzedać swój dom przed zakupem?