Bez kategorii

Bluzka z wiązanym dekoltem, odważny czy klasyczny look?

Moda zatacza koło, tak mawiają projektanci. Fakt ten dotyczy również naszej bohaterki. Nie dalej niż w latach siedemdziesiątych nosiły ją nasze matki, ciotki, babki i sąsiadki. Teraz przyszła pora na nas. Do wyboru jest kilka różnych dekoltów, jak również sposobów wiązania, co pozwala na przeróżne wariacje.

Możesz ją zawiązać lub nie

Sweter, czy bluzka z wiązanym dekoltem nie oznacza, że musisz zawiązać go na supeł. Pozwól sobie na odrobinę nonszalancji i swobody. Tak, to powiew wolości i hipiskiej kultury, z której również w trendach czerpiemy do dziś. Najlepiej zdecyduj się na tak regulowany dekolt byś sama mogła decydować o głębokości wcięcia. Nasze propozycje świetnie sprawdzą się do dżinsów, lub spódnicy. Dodam jeszcze, że jeśli pokochasz wiązane dekolty, możesz zaopatrzyć swoją garderobą również w body z tej serii.

To jeszcze nie koniec możliwości. Bluzka z wiązanym dekoltem, to także elegancka koszula. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie możesz zawiązać piękną kokardę pod szyją i iść tak spokojnie do biura. Tylko od Ciebie zależy co ubierzesz do tak charakterystycznej koszuli. Proponuję proste spodnie lub spódnicę ołówkową, a do tego szpilki. I pamiętaj, że bluzka z wiązanym dekoltem tak jak sukienka w stylizacje do pracy może być jak najbardziej zdobiona w jeden z hitów tego sezonu, zwierzęcy print.

Stylizacja z pazurem

Gepard, zebra, a może wąż, który z nich jest Ci najbliższy? Odważ się i zaufaj ikonom stylu. Hitem tego sezonu jest sztuczne futerko w panterkę, ale także buty ze zwierzęcym motywem. Warto tylko zachować umiar, i łączyć jeden drapieżny deseń z takimi kolorami jak, beż, czerwień lub czerń, które stanowić będą dla niego wspaniałe tło.